Najlepsza jakośćza rozsądną cenęNajlepszy i najtańszy węgiel w zachodniopomorskim
sprawdź ceny w naszych składach opału


Najkorzystniejszeceny

Odbiory bezpośrednioz portów i z kopalń

Dogodne warunkihandlowe

Słów kilka na nasz temat...

Witamy na stronie firmy NEST Paliwa !

Pracownicy firmy oraz jej zarząd związani są z sektorem energetycznym od 2008 roku. Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż materiałów opałowych, takich jak węgiel, koks, miał węglowy oraz innych surowców energetycznych takich jak pellet drzewny i roślinny, czy brykiet Rekord. Oferujemy również możliwość transportu naszych towarów w dowolne miejsce w Polsce.

Naszą ofertę kierujemy głównie do odbiorców hurtowych. Naszymi klientami są Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, zakłady przemysłowe, szpitale, spółdzielnie mieszkaniowe, spółdzielnie mleczarskie oraz składy opału oraz wszelkie inne firmy które w swojej działalności potrzebują węgla.

Naszą przewagą nad wieloma innymi firmami z branży handlu surowcami energetycznymi jest przede wszystkim doświadczona kadra i bardzo dobry dostęp do węgla - połączenie tych dwóch czynników powoduje, że zawsze jesteśmy w stanie przedstawić konkurencyjną ofertę. Proponujemy odbiór naszych towarów z wielu miejsc w Polsce: Porty w Gdańsku, Gdyni, Świnoujściu i Szczecinie, ze śląskich kopalń, z naszego placu w Radziszewie k. Szczecina, oraz z terminali dostępnych w każdym miejscu Polski.

Ze szczegółami zapoznacie się Państwo przechodząc na stronę oferta lub kontaktując się z naszymi handlowcami.

Zapraszamy do współpracy!